Zer0 - World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Iti place RPG-ul ?Da? Atunci tot ce trebuie sa faci este sa dai click si sa te inregistrezi !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ora de istorie..In absenta profului

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Lisa

Lisa


Numarul mesajelor : 223
Data de inscriere : 23/06/2009
Localizare : In lumea portocalelor!Lumea lui Poto......mai bine zis lumea mea...Apropo...are careva o portocala?

Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:23 am

Stateam in a4-a banca de la fereastra privind pliktisita in jur.Unii isi faceau de cap..altii faceau avioane de hartie..iar altii stateau pur si simplu in fatza clasei discutand unele barfe..
Mi-am pus capul pe banca peste cateva clipe inchizandu-mi ochii.
Sus In jos
Lara_Jasmin
Admin
Lara_Jasmin


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 23/06/2009

Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Re: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 5:39 am

Am intrat,cu castile in urechi,cautandu-l cu privirea pe Domn.
-Mdea..mi-am zis asezandu-ma jos si incepand sa schitez ceva.
Sus In jos
https://dangerous-love.all-up.com
Lisa

Lisa


Numarul mesajelor : 223
Data de inscriere : 23/06/2009
Localizare : In lumea portocalelor!Lumea lui Poto......mai bine zis lumea mea...Apropo...are careva o portocala?

Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Re: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 6:18 am

Mi-am ridicat capul.M-am ridicat incet in picioare indreptandu-ma spre gasca ce statea in fatza clasei,langa catedra.M-am asezat in sezuta pe catedra icnepand sa scriu ceva pe tabla.
Sus In jos
Hitsugaya Toshiro

Hitsugaya Toshiro


Numarul mesajelor : 197
Data de inscriere : 24/06/2009

Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Re: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 7:17 am

Hitsugaya statea pe banca privind cerul.
Sus In jos
Lara_Jasmin
Admin
Lara_Jasmin


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 23/06/2009

Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Re: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 7:33 am

Am iesit din clasa,stand putin la usa.
Sus In jos
https://dangerous-love.all-up.com
Lisa

Lisa


Numarul mesajelor : 223
Data de inscriere : 23/06/2009
Localizare : In lumea portocalelor!Lumea lui Poto......mai bine zis lumea mea...Apropo...are careva o portocala?

Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Re: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 8:11 am

Pliktisita,am aruncat creta prin clasa fara sa-mi dau seama unde a aterizat.M-am intins pe toata catedra fara sa-mi pese ce spun altii,si mi-am indreptat privirea spre fereastra.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de istorie..In absenta profului Empty
MesajSubiect: Re: Ora de istorie..In absenta profului   Ora de istorie..In absenta profului Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora de istorie..In absenta profului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Zer0 - World :: City and other places :: Scoala-
Mergi direct la: