Zer0 - World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Iti place RPG-ul ?Da? Atunci tot ce trebuie sa faci este sa dai click si sa te inregistrezi !
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Top top and BOOM!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 23/06/2009

Top top and BOOM!! Empty
MesajSubiect: Top top and BOOM!!   Top top and BOOM!! Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 11:33 am

watashi wa Chou desu....mda numele nu-i important cei care ma cunoasteti stiti cum sunt iar pentru cei care inca nu ma cunosc sa spun ceva despre mine: urmaresc anime-uri de vreo 2-3 ani nici eu nu mai stiu si nici nu le tin numarul ^^" anime-uri preferate sa zicem Vampire knight(imi plac vampiri :X),Shugo Chara!! (de asemenea nekoboys:-" cum le mai zic cateodata) iar manga am citit moe kare!! :X si uwasa no midori-kun;despre mine pot spune ca pot fi o dusmanca pe cinste la fel si prietena,nu-mi place sa fiu mintita,imi plac lupii ,matzele si urasc cocalarii,manelele ca orice copil normal si scoala de asemenea cu tot cu matematica:))...culori favorite:mov,rosu,negru:X,albastru si verde
Intrebari?
Sus In jos
Lara_Jasmin
Admin
Lara_Jasmin


Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 23/06/2009

Top top and BOOM!! Empty
MesajSubiect: Re: Top top and BOOM!!   Top top and BOOM!! Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 11:52 am

uuuu Cumnatica =)) Ce faci cumnatica =)) ...Iti spun decat un Welcome ca restu' le stii Smile))
Sus In jos
https://dangerous-love.all-up.com
Chou

Chou


Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 23/06/2009

Top top and BOOM!! Empty
MesajSubiect: Re: Top top and BOOM!!   Top top and BOOM!! Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:13 pm

multam' de intampinare cumnatico =)) poi se putea sa nu apar si eu
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top top and BOOM!! Empty
MesajSubiect: Re: Top top and BOOM!!   Top top and BOOM!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Top top and BOOM!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Zer0 - World :: Administratie :: Welcome !-
Mergi direct la: